EĞİTİMLERİMİZ

Eğitim Programlarımız

tabs-image

Özel Ders

Öğrencilerin bireysel potansiyellerini en üst düzeye çıkarmak için özel ders hizmeti sunuyoruz. Her öğrencinin öğrenme tarzı ve ihtiyaçları farklıdır; bu nedenle, özel derslerimiz öğrencilere özel olarak tasarlanmıştır. Bu özel eğitim süreci, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak bireysel bir öğrenme deneyimi sunmayı amaçlar. Öğrencilerin sadece akademik başarı elde etmelerini değil, aynı zamanda öğrenme sürecini keyifli ve etkili bir hale getirmelerini hedefliyoruz. Öğrencilerimiz, sadece ders materyallerini öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda öğrenmeye olan tutkularını keşfederler. Her öğrenci için özel olarak tasarlanmış eğitimimizle, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için buradayız. Özel Ders için bize katılın ve başarıya giden yolda bizimle birlikte ilerleyin.

tabs-image

LGS

LGS maratonunda öğrencilerimize hem akademik destek hem de rehberlik desteği sunuyoruz. 8. sınıf öğrencilerimizle Matematik, Fen Bilimleri, Türkçe, Sosyal Bilimler gibi ana derslerde konu eksiklerini tamamlıyoruz. Konu eksiklerimizi daha iyi görebilmek adına iki haftada bir düzenli olarak deneme sınavları yapıyoruz. Kaliteli yayınlardan oluşan deneme sınavı programlarımızla öğrencilerimizin eksiklerini ve olumlu yönlerini daha iyi analiz ediyoruz. Bu doğrultulda eksiklerinizi giderici program uyguluyoruz.
LGS süreci hem veliler hem de öğrenciler adına gerçekten zorlu ve büyük emek isteyen bir süreçtir. Bu süreçte öğrencilerimizin akademik destek ile birlikte profesyonel bir rehberlik ve motivasyon desteğine ihtiyaçları vardır. Çelik Akademi olarak ``Eğitime farklı bir yön verme`` misyonuyla çıktığımız bu yolda branşında tecrübeli ve en başarılı öğretmen kadrosunu oluşturdık.
Sürekli Türkiye geneli kurumsal deneme sınavları yapıyoruz. Akıllı tahta eşliğinde en kaliteli yayınlar ve soru bankalarından ders işliyoruz. Yeni nesil eğitim anlayışıyla oldukça iddialıyız

Detaylar
tabs-image

Ara Sınıflar

Ara sınıf hazırlık programları Eylül 2024 tarihinde Düzey Belirleme Sınavı ( DBS ) ile başlar. Eğitim – Öğretim döneminin başlamasıyla program dahilinde ana dersler hafta sonunda yapılır. Derslerimizde MEB müfredatı takip edilir ve sınav tarihleri belirlendikten sonra gerek grup etütleriyle gerekse bire bir derslerle sınav çalışmaları yapılır. Her ay işlenilen konulardan deneme sınavı yapılır. Deneme sınav sonuçlarına göre ek çalışmalar yapılır. Konular Mayıs ayının üçüncü haftası sona erer.
Konular bittikten sonra bir sonraki yılın dersleri alıştırılmak amacıyla ısındırma dersleri yapılır ve okullar kapanana kadar devam eder.

Detaylar
tabs-image

DGS

DGS sınavı hazırlık için bir çalışma prensibi ve plan yapılmalıdır. Matematik ve Türkçe konularından oluşan sınavda, her iki alan üzerinden de netler çıkarmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.Ön yargılar bir tarafa bırakılarak, sabır ve çalışma disipliniyle hazırlanılmalıdır.Kaynak seçimi önemlidir. Konuları dinlerken ya da izlerken, notlar almayı unutmamalısınız. Konuları özümsemeye başladıkça; karışık testler çözmek, her 4-5 konuda bir karışık testlere devam etmek hem netlerinizi artırmaya hem de konuları daha iyi anlamanıza olanak tanıyacaktır. İster Türkçe ister matematik bölümü olsun, test ya da deneme soruları çözerken; boş bıraktığınız ya da yanlış yaptığınız sorulara tekrar dönüş yaparak, tüm hazırlığınızı bir plan ve disiplin içinde gerçekleştirmeniz, daha doğru bir tercih olacaktır.

Detaylar
tabs-image

YKS

Değerli Öğrenciler; Üniversite, iyi bir kariyer sahibi olmak ve üst düzeylerdeki iş alanlarına erişim için çok önemli bir basamaktır. Üniversiteli olmak ise, kendi ayaklarının üzerinde durduğun, sosyal gelişimini üst seviyelere taşıdığın, özgürlük ve eğlenceyi en üst düzeyde hissedeceğin, aynı zamanda hayatın boyunca yapacağın mesleği öğrendiğin keyifli bir süreçtir. İyi bir üniversite kazanmak; geleceğini garanti altına almak ve üniversitede geçirdiğiniz zamanın daha kaliteli olması anlamına gelmektedir. Bunun için, üst düzeyde bir çaba sarf ederek, TYT ve YKS ‘ye çok iyi hazırlanmanız gerekmektedir. Değişen sisteme eleştiriler yapmak yerine, TYT ve YKS ’nin getirdiği avantajlara odaklanarak, sisteme bir an önce uyum sağlarsanız, çabalarınızın sonuçlarını en iyi şekilde alacağınıza gönülden inanıyoruz. Hayallerine sahip çıkarak, sistemli ve verimli çalışan değerli öğrencilerimiz Çelik Akademi ailesi olarak başarılarınıza eşlik etmek için uzman kadromuz ile daima yanınızdayız.

Detaylar